• تلفن09193375082
  • ایمیلinfo@innobenchmark.ir
  • آدرستهران ، قیطریه ، دفتر سایت تحلیل مبتکرانه
  • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب
تحلیل مبتکرانه
  • تلفن09193375082
  • ایمیلinfo@innobenchmark.ir
  • آدرستهران ، قیطریه ، دفتر سایت تحلیل مبتکرانه
  • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب

بهترین هندزفری های شیائومی

فهرست مطالب

درست است که شیائومی زیر برندهای زیادی دارد و اکثر آن‌ها نیز در زمینه تولید هندزفری بی‌سیم فعالیت می‌کنند اما هنوز هم خود محصولات صوتی شیائومی جذابیت بسیار بالایی برای خرید دارند و به خصوص مدل‌های جدیدتر مشخصات بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب ارائه می‌دهند. در ادامه این مطلب همراه تکنولایف باشید تا به بهترین هندزفری بی سیم شیائومی بپردازیم و مدل‌های موجود را معرفی کنیم.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت تکنولایف از موجودی و قیمت هندزفری شیائومی مطلع شوید.

شیائومی Flipbuds پرو

بهترین هندزفری شیائومی

به گفته شیائومی فلیپ بادز پرو هندزفری است که باعث می‌شود صدایی جادویی را دریافت کنید و شگفت زده شوید که این اتفاق به لطف درایور 11 میلی‌متری رخ می‌شود و سبب می‌شود صدای تریبل مناسب و صدای میانی و بیس دقیق و عمیقی را دریافت کنید. این محصول از تراشه پرچمدار کوالکام یعنی QCC5151 استفاده می‌کند و به همین دلیل اتصال قوی، کم‌مصرف و بسیار باکیفیتی را با دستگاه‌های دیگر برقرار می‌کند. سازنده چینی ادعا کرده که در ساخت بادزها از بیشتر از 10 هزار نظر نظر سنجی کرده تا بتوانید بهترین طراحی ممکن را برای بادزها در نظر بگیرد.

در واقعیت هم ارگونومی این محصول واقعا خوب است، چه از نظر وزن و چه از نظر راحتی هنگام استفاده. این هندزفری بی‌سیم می‌تواند به لطف قابلیت حذف نویز فعال تا 99 درصد از صدای محیط را از بین ببرد. شما می‌توانید از بین سه حالت Daily mode، Office mode و Airplane mode یکی را انتخاب کنید. از سوی دیگر دو حالت transparency در نظر گرفته شده و می‌توانید بسته به نیاز صدای محیط را تقویت کنید تا بتوانید با افراد مکالمه داشته باشید و یا مثلا بدون خطر از خیابان عبور کنید.

شیائومی Flipbuds پرو از سه میکروفون به روی هر بادز استفاده می‌کند و می‌تواند کیفیت مکالمه بسیار خوبی را به وجود بیاورد و به خصوص نویز محیط را تا حد زیادی کاهش دهد و صدایی شفاف را به طرف مقابل برساند. در صورت خاموش بودن ANC شما با یک بار شارژ می‌توانید 7 ساعت و به کمک کیس تا 28 ساعت از هندزفری استفاده کنید. این اعداد با روشن بودن ANC به 5 و 22 ساعت کاهش پیدا می‌کند که همچنان بسیار خوب است. تست فیت شدن بادزها در گوش، امکان اتصال به دو دستگاه و شارژ بی‌سیم از دیگر ویژگی‌های اصلی این محصول است.

مشخصات شیائومی Flipbuds پرو
قطر درایور 11 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد با امکان انتخاب بین سه حالت Daily mode، Office mode و Airplane mode
شارژدهی باتری 5 ساعت و مجموع 22 ساعت با ANC روشن
گواهی ضد آب به صورت مشخص عنوان نشده است
نسخه بلوتوث 5.2

فلیپ بادز پرو

بهترین هندزفری های سیمی بازار را بشناسید:

بهترین هندزفری های سیمی بازار ایران

ردمی بادز 4 پرو

بهترین هندزفری بی سیم شیائومی

شیائومی این هندزفری را به گونه‌ای طراحی کرده که بادزها به صورت عمودی درون کیس قرار می‌گیرند و بادزها نیز طراحی بسیار ارگونومیک و خوبی دارند و یک ساقه نه‌چندان بلند مانند ایرپاد پرو نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. این محصول از ترکیب دو درایور ساخته شده و به این ترتیب کیفیت صدای Hi-Fi را در اختیار قرار می‌دهد. در بازدها یک درایور 10 میلی‌متری آلومینیومی وجود دارد که به واسطه یک درایور 6 میلی‌متری تیتانیومی همراهی می‌شود و به لطف این فناوری شما کیفیت صدای بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد.

سازنده چینی برای این مدل قابلیت Immersive sound را نیز در نظر گرفته تا صدا بیشتر از هر زمان دیگری به واقعیت نزدیک باشد و شما حس حضور در سالن کنسرت یا سینما را داشته باشید. به این موارد قابلیت ANC بسیار خوب با برخورداری از سه سطح مختلف Light، balanced و Deep را نیز اضافه کنید تا ارزش خرید این هندزفری بی‌سیم به مراتب افزایش پیدا کند. قابلیت Regular transparency mode در این محصول به شما امکان می‌دهد تا صدای محیط را دریافت کنید و قابلیت Enhance voice برای داشتن مکالمه با افراد در محیط باز صدا را تقویت می‌کند.

هر یک از بادزها از سه میکروفون برخوردار هستند و مجموعا در دو بادز شش میکروفون شما را همراهی می‌کند و باعث می‌شود تا کیفیت مکالمه بسیار خوبی را تجربه کنید. در نهایت به بخش باتری می‌رسیم که یکی از نقاط قوت دیگر ردمی بادز 4 پرو است و به شما امکان می‌دهد تا با یک بار شارژ تا 9 ساعت به موزیک گوش دهید. این عملکرد به کمک کیس به حدود 36 ساعت می‌رسد که شارژدهی بسیار عالی است. از دیگر مشخصات این هندزفری می‌توان به بلوتوث 5.3، امکان اتصال به دو دستگاه، شارژ سریع، پدهای کنترل لمسی و برنامه مخصوص شیائومی بادز اشاره کرد.

مشخصات ردمی بادز 4 پرو
قطر درایور 10 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد با امکان انتخاب بین سه سطح مختلف Light، balanced و Deep
شارژدهی باتری 9 ساعت و مجموع 36 ساعت با ANC خاموش
گواهی ضد آب گواهی IP54
نسخه بلوتوث 5.3
قابلیت اتصال به دو دستگاه دارد
قابلیت‌های ویژه Immersive sound

خرید ردمی بادز 4 پرو

ردمی بادز 3 پرو

بهترین مدل هندزفری شیائومی

بدون هیچ شکی یکی از بهترین هندزفری بیسیم شیائومی که قیمت مناسبی هم دارد همین ردمی بادز 3 پرو است. برعکس دو مدل قبلی در طراحی و ساخت این بادزها شیائومی ترجیح داده تا از ساقه استفاده نکند و قطعا مشاهده بادز 3 پرو شما را به یاد ردمی ایرداتز می‌اندازد با این تفاوت که ارگونومی مقداری بهتر شده و همچنین کیس حالت متفاوتی به خود گرفته است. بادزها دارای درایور 9 میلی‌متری هستند و به همین واسطه می‌توانند صدایی بسیار خوب، باجزئیات و البته شفاف را به گوش برسانند و به نسبت قیمت قطعا شما از کیفیت رضایت خواهید داشت.

صدا تفکیک خوبی هم دارد و قابلیت ANC هم کمک می‌کند تا در محیط بیرون از خانه سر و صدای زیاد نتواند کیفیت دریافتی را کاهش دهد. این مدل هم به شما اجازه می‌دهد تا درجه ANC را در سه حالت مختلف تنظیم کنید و در صورت نیاز دو حالت Transparency دسترسی داشته باشید. این بادزها هم مانند دو مدل قبلی از سه میکروفون برخوردار هستند اما طبق انتظار کیفیت صدا به خوبی مدل‌های بالا نیست، هرچند که شما را راضی می‌کند و می‌توانید در محیط باز هم مکالمه داشته باشید.

در صورتی که قابلیت حذف نویز فعال خاموش باشد بادزها حدود 6 ساعت شارژدهی می‌کنند و به کمک کیس می‌تواند این عدد را به 28 ساعت افزایش دهید. جالب است که شما با تنها 10 دقیقه شارژ می‌توانید به سه ساعت پخش موزیک دست پیدا کنید. شارژ بی‌سیم، امکان اتصال همزمان به دو دستگاه، تشخیص قرارگیری در گوش و پخش/توقف موزیک، گواهی IPX4، امکان یافتن بادزها و پدهای لمسی کنترل از دیگر مشخصه‌های این هندزفری بی‌سیم هستند.

مشخصات ردمی بادز 3 پرو
قطر درایور 9 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد با امکان انتخاب بین سه سطح مختلف
شارژدهی باتری 6 ساعت و مجموع 28 ساعت با ANC خاموش
گواهی ضد آب گواهی IPX4
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه دارد
قابلیت‌های ویژه شارژ بی‌سیم

ردمی بادز ۳ پرو

با بهترین هندزفری گردنی از برندهای مختلف آشنا شوید:

بهترین هندزفری گردنی برای مکالمه

ردمی بادز 4

بهترین هندزفری سیمی شیائومی

ردمی بادز 4 تا حد بسیار زیادی شبیه به ردمی بادز 3 پرو است اما با این تفاوت که بخش بیرونی بادزها به شکلی براق طراحی شده و رنگ‌بندی نیز کمی تغییر کرده است. این محصول از گواهی IP54 پشتیبانی می‌کند و این در برابر پاشش آب از جهات مختلف و گرد و غبار در سطح متوسط مقاومت دارد و آسیبی نمی‌بیند و شما می‌توانید با خیالی آسوده در باشگاه یا سفر از آن استفاده کنید و نگران شرایط محیطی هم نباشید.

این مدل از قابلیت hybrid ANC پشتیبانی می‌کند و می‌تواند به کمک دو میکروفون موجود نویزها تا 35 دسی‌بل را مسدود کند. شما می‌توانید این قابلیت را مانند مدل‌های دیگر در سه حالت مختلف تنظیم کنید و برای دریافت صدای محیط هم امکان انتخاب از بین دو حالت مختلف وجود دارد. ردمی بادز 4 از درایور 10 میلی‌متری استفاده می‌کند و می‌تواند صدایی با جزئیات کافی، تفکیک خوب و بیس مناسب را به گوش برساند.

در صورتی که قابلیت ANC را در حالت خاموش قرار دهید، بادزها می‌توانند تا 6 ساعت موزیک پخش کنند و کیس با افزودن 24 ساعت به این عدد باعث می‌شود تا شارژدهی کلی در عدد عالی 30 خلاصه شود. در صورت روشن بودن ANC به طبع این اعداد کاهش خواهد داشت. کنترل‌های لمسی، بلوتوث 5.2 با تأخیر کم، برنامه Xiaomi Earbuds، تشخیص قرارگیری در گوش، امکان ریست بادزها با یک دکمه و امکان پیدا کردن هندزفری از دیگر ویژگی‌های کلیدی ردمی بادز 4 هستند.

مشخصات ردمی بادز 4
قطر درایور 10 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد با امکان انتخاب بین سه سطح مختلف
شارژدهی باتری 6 ساعت و مجموع 30 ساعت با ANC خاموش
گواهی ضد آب گواهی IP54
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه تشخیص قرارگیری در گوش

می Earphones 2 پرو

بهترین هندزفری بیسیم شیائومی

اگر به دنبال یکی از بهترین هندزفری شیائومی خوش‌قیمت بازار هستند که از قابلیت ANC نیز برخوردار باشد حتما باید این مدل را مد نظر قرار دهید. این هندزفری بی‌سیم طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد و بادزهای آن هم از سری‌های سیلیکونی استفاده می‌کنند و هم دارای امتداد یا ساقه‌های بلند هستند. همان‌طور که اشاره کنیم این محصول از قابلیت ANC برخوردار است و به لطف برخورداری از سه میکروفون هم می‌تواند نویز محیط را کاهش دهد و هم امکان مکالمه شفافی را برای شما به ارمغان بیاورد.

خوشبختانه از سوی دیگر شاهد قابلیت Transparency Mode هستیم تا شما بدون خارج کردن بادزها از گوش بتوانید با محیط بیرون ارتباط برقرار کنید. به گفته شیائومی صدای قدرتمند این مدل به دلیل درایور 12 میلی‌متری به دست آمده و شما می‌توانید جزئیات زیاد و صدای بالانس شده‌‌ای را دریافت کنید. شارژدهی می ایرفون 2 پرو در صورت خاموش بودن ANC در کل 30 ساعت و به واسطه خود بادزها برابر با 6 ساعت است.

مشخصات می Earphones 2 پرو
قطر درایور 12 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد
شارژدهی باتری 6 ساعت و مجموع 30 ساعت با ANC خاموش
گواهی ضد آب به صورت مشخص عنوان نشده است
نسخه بلوتوث 5.0
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه شارژ بی‌سیم

earphone 2 pro

ردمی بادز 3

ردمی بادز 3

طراحی ردمی بادز 3 به طور کامل با نسل جدید متفاوت است و این بادزها نه تنها از سری‌های سیلیکونی استفاده نمی‌کنند، بلکه دارای ساقه‌هایی بلند هستند و ظاهر کلی آن‌ها شبیه به ایرپاد 2 اپل است. این بادزها که تنها 4.5 گرم وزن دارند به صورت زاویه‌دار طراحی شده‌اند تا به خوبی درون گوش قرار بگیرند و تا حد زیادی نیز صدای محیط را از بین ببرند. جالب است که طراحی کیس نیز به گونه‌ای است که شما را به طور کامل به یاد ایرپاد 2 می‌اندازد.

شیائومی برای ردمی بادز 3 درایور 12 میلی‌متری در نظر گرفته که می‌تواند صدای بالا را شفاف و صدای بیس را نیز عمیق به گوش برساند. در این مدل دیگر خبری از قابلیت ANC نیست و تنها قابلیت حذف نویز برای میکروفون‌ها در نظر گرفته شده تا شما بتوانید مکالمه باکیفیت‌تری را تجربه کنید. شارژدهی این بادزها به تنهایی حدود 5 ساعت است و به کمک کیس می‌توانید این عدد را تا 20 ساعت افزایش دهید که عملکرد مناسبی است اما بهترین نیست.

از دیگر مشخصات ردمی بادز 3 می‌توان به کنترل‌های لمسی، گواهی خوب IP54، تشخیص قرار گیری در گوش، امکان ریست بادزها تنها با یک دکمه و تراشه QCC3040 کوالکام اشاره کرد. اگر به این طراحی علاقه دارید، بدون شک ردمی بادز 3 به دلیل قیمت مناسب و امکانات بالا یکی از بهترین مدل هندزفری شیائومی به حساب می‌آید.

مشخصات ردمی بادز 3
قطر درایور 12 میلی‌متر
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 5 ساعت و مجموع 20 ساعت
گواهی ضد آب گواهی IP54
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه تشخیص قرار گرفتن در گوش

ردمی بادز ۳

بهترین هدفون‌های بی‌سیم در بازار را بشناسید:

بهترین هدفون های بی سیم

ردمی بادز 3 لایت

ردمی بادز 3 لایت

یکی از ارزان‌ترین هندزفری‌های بی‌سیم شیائومی همین ردمی بادز 3 لایت است که طراحی و برخی از مشخصات را از برادران بزرگ‌تر خود به ارث برده است و ظاهر آن تا حد زیادی شبیه به ردمی بادز 3 پرو است. ردمی بادز 3 لایت از درایور 6 میلی‌متری استفاده می‌کند و به لطف برخورداری از بلوتوث 5.2 هم به سرعت متصل می‌شود و هم تأخیر پایینی در انتقال صدا دارد. شیائومی از قابلیت حذف نویز برای میکروفون استفاده کرده تا بتوانید مکالمه باکیفیتی را تجربه کنید.

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های این محصول ارزان‌قیمت پشتیبانی آن از گواهی IP54 است که باعث می‌شود مقاومت بالایی در برابر پاشش آب و همچنین گرد و غبار داشته باشد. شارژدهی بادزها به تنهایی حدود 5 ساعت است و از طرفی به کمک کیس می‌توانید به عدد کلی 18 ساعت دست پیدا کنید. از دیگر ویژگی‌های مهم ردمی بادز 3 لایت می‌توان به پورت شارژ Type-C، ارتباط سریع و آسان با گوشی، کنترل‌های لمسی و برخوداری از دو رنگ مشکی و سفید اشاره کرد.

مشخصات ردمی بادز 3 لایت
قطر درایور 12 میلی‌متر
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 18 ساعت
گواهی ضد آب گواهی IP54
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه

redmi buds 3 lite

هندزفری بی سیم شیائومی Mibro M1

هندزفری بی سیم شیائومی Mibro M1

میبرو یکی از زیربرندهای شیائومی است و احتمالا آن را به دلیل داشتن ساعت‌های هوشمند جذاب با ارزش خرید بالا بشناسید. این برند در زمینه تولید هندزفری‌های بی‌سیم هم فعالیت دارد و بادزهای میبرو طراحی و کیفیت خوبی دارند تا مانند ساعت‌های هوشمند مورد توجه کاربران قرار بگیرند. میبرو در طراحی و ساخت کیس و بادزهای این محصول از ایرپاد پرو اپل الهام گرفته و کیس دقیقا شکل مشابهی دارد. بادزها دارای ساقه هستند و به حالت عمودی درون کیس قرار می‌گیرند. ارگونومی این بادزها خوب است و به لطف زاویه در نظر گرفته شده به خوبی درون گوش کیپ می‌شوند.

این محصول از گواهی IPX4 پشتیبانی می‌کند در برابر پاشش قطرات آب مقاوم باشد و تعریق زیاد نتواند به آن آسیب برساند. میبرو برای M1 از بلوتوث 5.3 استفاده کرده که نسخه جدیدتری است هم اتصال پایدارتری برقرار می‌کند و هم مصرف باتری آن کمتر است.این مدل از فناوری از تکنولوژی 4 moving-coil استفاده می‌کند و به لطف میکروفون و ویژگی ENC به شما امکان می‌دهد تا مکالمه باکیفیتی را تجربه کنید. سازگاری کاملی بین Mibro M1 و سیستم عامل اندروید و IOS وجود دارد و باتری بادزها می‌توانند با یک بار شارژ 5 ساعت موسیقی پخش کنند.

مشخصات هندزفری بی سیم شیائومی Mibro M1
قطر درایور 12 میلی‌متر
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 5 ساعت خود بادزها + شارژ کیس
گواهی ضد آب گواهی IPX4
نسخه بلوتوث 5.3
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه

هندزفری بی سیم شیائومی Air 2SE

هندزفری بی سیم شیائومی Air 2SE

هندزفری شیائومی Air 2SE ، قبل از هرچیزی بسیار زیبا طراحی شده، بدنه کیس و سری‌های هندزفری با الگوی مات در نظر گرفته شده است و از نظر ارگونومی باید گفت که شبیه به ایرپادهای اپل است، با این تفاوت که ساقه‌های بلندتری دارد و این نوع طراحی احتمال افتادن آن از گوش شما را کاهش می‌دهد. با سیستم عامل اندروید و ios‌ سازگار است و برای حذف نویز محیط از میکروفون دوگانه استفاده می‌کند. این هندزفری شیائومی همچنین از فرمان لمسی برای کنترل میزان صدا پشتیبانی می‌کند و در امکان کل کنترل موسیقی در حال پخش را در اختیارتان قرار می‌دهد. یک قابلیت جذاب دیگر این است که اگر هندزفری را داخل گوشتان قرار بدهید، پخش موسیقی شروع می‌شود و با خارج کردن آن از گوش، پخش موسیقی متوقف می‌شود.

مشخصات هندزفری بی سیم شیائومی Air 2SE
قطر درایور 14.2 میلی‌متر
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 20 ساعت در کل
گواهی ضد آب گواهی IPX4
نسخه بلوتوث 5.0
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه

قیمت هندزفری شیائومی Air 2SE

هندزفری بی سیم شیائومی Buds 3T Pro

هندزفری بی سیم شیائومی Buds 3T Pro

یکی دیگر از بهترین هندزفری سیمی شیائومی ، بادز ۳ تی پرو است، با سیستم عامل‌های اندروید و iOS سازگاری دارد و از کیفیت صدای مناسبی برخوردار است. این هندزفری از شارژر بی سیم Qi ، حذف نویز فعال یا ANC و حذف نویز میکروفون پشتیبانی می‌کند. فناوری اختصاصی HRTF جهت افزایش کیفیت صدا هم دیگر مشخصه مهم این هندزفری محسوب می‌شود. از پورت USB Type-C برخوردار است و در برابر پاشیدن آب و گرد و خاک مقاومت دارد. کنترل لمسی دارد و با فشردن ایربادها می‌توانید محتوای در حال پخش را تغییر بدهید. با لمس طولانی ایربادها نیز می‌توانید قابلیت حذف نویز آن را فعال کنید.

مشخصات هندزفری بی سیم شیائومی Buds 3T Pro
قطر درایور 14.2 میلی‌متر
قابلیت ANC دارد با امکان انتخاب بین سه سطح مختلف
شارژدهی باتری 6 ساعت بادزها و در کل 24 ساعت با کیس (خاموش بودن ANC)
گواهی ضد آب گواهی IP55
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه دارد
قابلیت‌های ویژه

قیمت هندزفری شیائومی Buds 3T Pro

هدفون بلوتوثی شیائومی Mi Bluetooth Neckband

هدفون بلوتوثی شیائومی Mi Bluetooth Neckband

این محصول از شیائومی جزو دسته‌بندی هندزفری‌های گردنی قرار می‌‌گیرد و از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول سیمی نازک است که در انتها به بادزها ختم می‌شود و بخش دیگر ضخامت بیشتری دارد و به دور گردن قرار می‌گیرد و باعث می‌شود تا این هندزفری گردنی در جای خود باقی بماند. این مدل می‌تواند در برابر تعریض زیاد هنگام ورزش مقاومت کند و کیفیت صدای مطلوبی را به گوش شما برساند. این هندزفری گردنی با یک بار شارژ حدود 8 ساعت دوام می‌آورد که عملکرد قابل قبولی به حساب می‌آید.

مشخصات هدفون بلوتوثی شیائومی Mi Bluetooth Neckband
قطر درایور
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 8 ساعت
گواهی ضد آب به طور دقیق مشخص نشده است
نسخه بلوتوث 4.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه

هندزفری بی سیم شیائومی Redmi Buds Essential

هندزفری بی سیم شیائومی Redmi Buds Essential

کلمه Essential در زبان انگلیسی به معنای ضروری و اساسی است و شیائومی با استفاده از این اسم به وضوح مشخص کرده که با یک هندزفری مواجه هستیم که اصلی‌ترین قابلیت‌ها را دارد و در آن خبری از ویژگی‌هایی مانند ANC یا امکان اتصال به دو دستگاه نیست. این محصول تا حد بسیار زیادی به Airdots نسل اول شباهت دارد و دشوار است که بخواهیم از نظر ظاهری این محصول را از یکدیگر تشخیص دهیم. این مدل از گواهی IPX4 پشتیبانی می‌کند و در برابر پاشش قطرات آب و تعریق زیاد کاملا مقاوم است.

این هندزفری از درایور 7.2 میلی‌متری استفاده می‌کند و کیفیت صدای خوبی هم دارد و به نسبت قیمت واقعا نمی‌توان ایراد خاصی به آن وارد کرد. به لطف بلوتوث 5.2 اتصال پایداری بین هندزفری و گوشی برقرار می‌شود و شما می‌توانید از هر یک از گوش‌ها به صورت تکی استفاده کنید و یا آن‌ها را به صورت همزمان از کیس خارج کنید. با نگه لمس کردن و نگه داشتن پد لمسی موجود به روی دو بادز به مدت 1.5 ثانیه حالت گیمینگ فعال می‌شود و میزان تأخیر برای بازی کردن کاهش پیدا می‌کند که قابلیت جذابی است و شارژدهی 18 ساعته از دیگر ویژگی‌های این مدل است.

مشخصات هندزفری بی سیم شیائومی Redmi Buds Essential
قطر درایور 7.2 میلی‌متر
قابلیت ANC ندارد
شارژدهی باتری 18 ساعت در کل و 5.5 ساعت خود بادزها
گواهی ضد آب گواهی IPX4
نسخه بلوتوث 5.2
قابلیت اتصال به دو دستگاه ندارد
قابلیت‌های ویژه

سوالات متداول

بهترین هندزفری سیمی شیائومی کدام است؟ بعد از حذف جک 3.5 میلی‌متری از بسیاری از گوشی‌های هوشمند، شرکت‌های سازنده هندزفری نیز تمرکز اصلی خود را از هندزفری‌های سیمی به سمت مدل‌های بی‌سیم منتقل کردند و به همین دلیل هم در حال حاضر در سایت شیائومی هیچ هندزفری سیمی یافت نمی‌شود.

خوش‌قیمت‌ترین هندزفری بی‌سیم شیائومی کدام مدل است؟ یکی از خوش‌قیمت‌ترین هندزفری‌های بی‌سیم شیائومی، ردمی بادز 3 لایت است که طراحی آن تا حد زیادی شبیه به ردمی بادز 3 پرو است. ردمی بادز 3 لایت از درایور 6 میلی‌متری استفاده می‌کند و به لطف برخورداری از بلوتوث 5.2 هم به سرعت متصل می‌شود و هم تأخیر پایینی در انتقال صدا دارد.

بهترین هندزفری‌های بی‌سیم شیائومی کدام مدل است؟ اگر بهترین تجربه ممکن را می‌خواهید و محدودیتی هم در بودجه ندارید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ مدل‌هایی مانند فلیپ بادز پرو یا ردمی بادز 4 پرو بروید.


ads

بهترین بازی هایی که می‌توانید روی مک بوک اجرا کنید، کدام است؟


بهترین بازی های مک بوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *